apie

JAN_4905
© FotoCat

Fotografija – mano gyvenimo būdas, tikslas ir aistra. Esu baigusi Vilniaus Dailės Akademiją, fotografuoju nuo 2009 metų. Dirbu ne tik kaip samdoma fotografė, tačiau dalyvauju ir įvairiuose fotografiniuose projektuose, rengiu savo autorines parodas.

Dažnai fotografui užduodamą klausimą “kiek?“ pakeiskite “kaip?“. Mano tikslas ne kiekybė, o kokybė. Džiaugiuosi, kai žmonės gali su pasididžiavimu pasikabinti mano foto – paveikslą, kaip tikrą meno kūrinį, savo namuose. Siekiu, kad mano darbai būtų ne šiaip dokumentinės nuotraukos ar “persaldintos“, dirbtinai pozuotos, o tikrų jausmų, vidinio mano herojų pasaulio, sielos atspindys.

Jeigu ieškote tikrai išskirtinio stiliaus fotografo, kurio nuotraukos nepasimes vaizdų begalybėje, jei vertinate originalumą, natūralumą ir nebijote eksperimentuoti, mums pakeliui!

Biografija

Fotografija gyvenime visada užėmė svarbią vietą. Mama dar tarybiniais laikais buvo mėgėja – fotografė, tad jau vaikystėj teko ir juostas padėti ryškinti ir tamsoj gimstantį stebuklą stebėti. Tačiau „rimtai“ fotografuoti pradėjau apie 2007 metais… Man visų pirma turi “atsitikti” menas viduj, kažkur giliai… ir tik paskui tai galiu išreikšti. Net ir tada galbūt tai tik arti tiesos, o ne tikrasis pavidalas to, kas vyksta mano viduj…

Gimusi 1974.05.04 Tauragėje. Čia užaugusi. Šiuo metu gyvenu ir kuriu Klaipėdoje.

1998-2002 m. Vilniaus Dailės Akademijos Telšių Taikomosios Dailės Skyrius (Metalo dizaino spec., bakalauro laipsnis). Studijuodama dalyvavau grupinėse studentų parodose.

2002 m. dalyvavau grupinėje absolventų – bakalaurų diplominių darbų parodoje Šiauliuose (juvelyrika).

2003 m. sukurtas filmas „Begėdi mielas“ (bendraautorius Darius Ukrinas) buvo demonstruotas Vilniuje „Skalvijos“ kino centre „Dogmos“ festivalyje, vėliau parodytas Šiauliuose, Telšiuose.

2003 m. grįžau į gimtinę, čia sukūriau šeimą… Teko dirbti daug įvairių darbų. Šiuo metu dirbu dailininke Tauragės kultūros centre, nuo 2009 m. esu Tauragės fotoklubo “Fotojūra” narė.

2009 m. lapkričio 13 d. Tauragės fotografijos galerijoje pirmoji personalinė fotografijos ir juvelyrikos paroda “apie moterį“. Vėliau ši paroda pristatyta Palangoje, Telšiuose.

2009 – 2011 metais dalyvavau grupinėse Tauragės klubo „Fotojūra“ parodose Vokietijoje, Tauragėje, Plungėje, Pagėgiuose, Raseiniuose.

2010 m. rugsėjo 3 d. pristatyta fotografijų ir juvelyrikos paroda „Gyvenimas – žaidimas“(bendraautorė juvelyrė Neringa Poškutė) Klaipėdoje.

2010-2011 metais ši paroda eksponuota Pagėgių viešojoje bibliotekoje, Tauragės B.Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje, Kaune (parduotuvėlėj „Saulėja“), Birštono kultūros centre, Akmenės krašto muziejuje.

2012 m. kovo 26 d. Tauragės kultūros centre pristatyta fotografijų paroda „Tas saldus žodis – teatras“ (bendraautorius Tadas Zakarauskas), vėliau ji eksponuota Telšių „Žemaitės“ teatre ir Pagėgių viešojoje bibliotekoje.

2015 m. gegužės 15 d. Tauragės fotografijos galerijoje pristatyta fotoaktų paroda „Susiliejimai“, 2015 m. liepos 16 d. ji eksponuota Klaipėdos fotografijos galerijoje , KKKC Parodų Rūmuose

2015 m. spalio 16 d. „Susilieijimai“ pristatyti Telšiuose SamogitiART galerijoje

2016 m. kovo 18 d. „Susiliejimai“ Šiaulių Fotografijos muziejuje

2016 m. birželio 22 d. „Susiliejimai“ paviljone KUPETA, Palangoje

2017 m. kovo 17 d. „Senamiesčio dailininkų galerijoje/dirbtuvėse“ pristatyta personalinė fotografijų paroda „Mutabor“

2017-2018 metais paroda „Mutabor“ buvo eksponuojama Vilniaus Bernardinų bažnyčioje, Kėdainių krematoriumo galerijoje, Tauragės fotografijos galerijoje, Sovetsko miesto muziejuje ir Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės bibliotekoje